Slick Browser (8.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Confirm
et: Kinnita

en: Reset
et: Tühista

en: Preview
et: Eelvaade

en: Top
et: Ülesse

en: Filename
et: Failinimi

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Created
et: Loodud

en: Bottom
et: Alumine

en: Published
et: Avaldatud

en: File MIME type
et: Faili MIME tüüp

en: File size
et: Faili suurus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Browse
et: Sirvi

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Changed
et: Muudetud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Grid
et: Ruudustik

en: Offset
et: Nihe

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja
