Slick Browser (8.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Confirm
mg: Ankatoavina
