Slick Browser (8.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Block description
my: block အကြောင်းအရာဖော်ပြချက်

en: - All -
my: - အားလုံး -
