Slick Browser (8.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Reset
os: Раздæрау

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Filename
os: Файлы ном
