Slick Browser (8.x-2.0-beta2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ
