Slick Browser (8.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Value
nl: Waarde

en: List
nl: Lijst

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Top
nl: Bovenaan

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: File MIME type
nl: Bestands-MIME-type

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Browse
nl: Bladeren

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Grid
nl: Raster

en: Block type
nl: Bloktype

en: Upload images
nl: Upload afbeeldingen

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: File Type
nl: Bestandstype

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity browser
nl: Entiteit-browser

en: Select entities
nl: Entiteiten selecteren
