Slick Browser (8.x-2.0-beta2) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Top
oc: Naut

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Bottom
oc: Bas

en: Published
oc: Publicat

en: File size
oc: Talha del fichièr

en: Sort by
oc: Triar per

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Browse
oc: Percórrer

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Changed
oc: Modificat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Select
oc: Seleccionar

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: Grid
oc: Grasilha

en: Offset
oc: Decalatge

en: Temporary
oc: Temporari

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
