Slick Browser (8.x-2.0-beta2) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା
