Slick Browser (8.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Top
te: పైన

en: Created
te: సృష్టితం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Info
te: సమాచారం

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: - All -
te: - అన్ని -
