Slick Browser (8.x-2.0-beta2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Status
ru: Байдал

en: Type
ru: Янзы

en: List
ru: Даңзы

en: Authored on
ru: Бижээн
