Slick Browser (8.x-2.0-beta3) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Reset
be: Скінуць

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Top
be: Верх

en: Filename
be: Назва файла

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: Bottom
be: Знізу

en: Published
be: Апублікавана

en: File size
be: Памер файла

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Info
be: Інфармацыя

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: Block description
be: Апісанне блоку

en: Grid
be: Сетка

en: Block type
be: Тып блоку

en: Published status
be: Апублікованы статус
