Slick Browser (8.x-2.0-beta3) - en to fa translation catalogue (41 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: سجل

en: Confirm
fa: تایید

en: Reset
fa: اعاده

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Top
fa: بالا

en: Filename
fa: نام فایل

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Bottom
fa: پایین

en: Published
fa: منتشر شده

en: File MIME type
fa: نوع فایل

en: File size
fa: اندازه فایل

en: ,
fa: ،

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Info
fa: اطلاعات

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Apply
fa: تایید

en: Select
fa: انتخاب

en: Block description
fa: توضیحات قالبک

en: Grid
fa: شبکه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Block type
fa: نوع بلاک

en: Permanent
fa: دائمی

en: Temporary
fa: موقت

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
