Slick Browser (8.x-2.0-rc1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: List
is: Listi

en: Confirm
is: Vátta

en: Reset
is: Tómstilla

en: Preview
is: Undansýning

en: Created
is: Stovnað

en: Published
is: Útgivið

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Block description
is: Lýsing av blokki
