Slick Browser (8.x-2.0-rc1) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Confirm
fy: Befêstigje

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Authored on
fy: Skreaun op

en: Info
fy: Ynfo
