Slick Browser (8.x-2.0-rc1) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: File Type
kn: ಕಡತದ ಬಗೆ
