Slick Browser (8.x-2.0-rc1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
