Slick Browser (8.x-2.0-rc2) - en to gd translation catalogue (19 entries)

en: Title
gd: Tiotal

en: Status
gd: Staid

en: Value
gd: Luach

en: Type
gd: Seòrsa

en: List
gd: Liosta

en: Confirm
gd: Dearbhaich

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Preview
gd: Ro-shealladh

en: Filename
gd: Ainm an fhaidhle

en: Content type
gd: Seòrsa na susbainte

en: Created
gd: Air a chruthachadh

en: Published
gd: Foillsichte

en: File MIME type
gd: Seòrsa an fhaidhle MIME

en: File size
gd: Meud an fhaidhle

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir

en: Authored on
gd: Ùghdaraichte

en: Left
gd: Clì

en: Right
gd: Deas

en: Info
gd: Fiosrachadh
