Slick Browser (8.x-2.0-rc2) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Reset
hr: Poništi

en: Preview
hr: Pregled

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Created
hr: Stvoreno

en: Bottom
hr: Dno

en: Published
hr: Objavljeno

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Apply
hr: Primjeni

en: Block description
hr: Opis bloka

en: Grid
hr: Mreža

en: Asc
hr: Uzlazno
