Slick Browser (8.x-2.0-rc2) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Reset
is: Endursetja

en: Preview
is: Forskoða

en: Top
is: Toppur

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Created
is: Stofnað

en: Published
is: Birt

en: File size
is: Skráarstærð

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: Block description
is: Lýsing á blokk

en: Grid
is: Grind

en: Temporary
is: Tímabundið

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Media Library
is: Margmiðlunarsafn
