Slick Browser (8.x-2.0-rc2) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Top
ne: माथि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Info
ne: जानकारी

en: Block description
ne: ब्लकको वर्णन गर्नुहोस्
