Slick Browser (8.x-2.0-rc2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
