Slick Browser (8.x-2.0-rc2) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Confirm
ps: تاييد

en: Preview
ps: مخليد

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Info
ps: مالومات

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: Grid
ps: ځاليز

en: Block type
ps: غونډ بڼه

en: Permanent
ps: دايمي

en: Temporary
ps: لنډمهاله

en: - All -
ps: - ټول -
