Slick Browser (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Title
af: Titel

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Confirm
af: Bevestig

en: Reset
af: Herstel

en: Preview
af: Voorskou

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored on
af: Geskep op

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: Block description
af: Blokbeskrywing

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
