Slick Browser (8.x-2.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
