Slick Browser (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Preview
bs: Pregled

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Apply
bs: Primjeni

en: Block description
bs: Opis bloka
