Slick Browser (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Top
eu: Goian

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Created
eu: Sortua

en: Bottom
eu: Behean

en: Published
eu: Argitaratua

en: File MIME type
eu: Fitxategiaren MIME mota

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Info
eu: Informazioa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Grid
eu: Sareta

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Block type
eu: Bloke mota

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Asc
eu: Goraka
