Slick Browser (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Reset
fi: Palauta

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Published
fi: Julkaistu

en: File MIME type
fi: Tiedoston MIME tyypit

en: File size
fi: Tiedoston koko

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Browse
fi: Selaa

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Info
fi: Tieto

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Apply
fi: Käytä

en: Select
fi: Valitse

en: Block description
fi: Lohkon kuvaus

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Block type
fi: Lohkon tyyppi

en: Upload images
fi: Lataa kuvia

en: Permanent
fi: Pysyvä

en: Temporary
fi: Tilapäinen

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Master
fi: Isäntä
