Slick Browser (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Top
gl: Superior

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created
gl: Creado

en: Bottom
gl: Botón

en: Published
gl: Publicado

en: File MIME type
gl: Tipo MIME do ficheiro

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Browse
gl: Explorar

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Info
gl: Información

en: Changed
gl: Cambiado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Grid
gl: Grella

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Published status
gl: Estado de publicación
