Slick Browser (8.x-2.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Confirm
kk: Растау

en: Reset
kk: Ысыру

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы
