Slick Browser (8.x-2.0) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Add Video
ug: سىن قوشۇش
