Slick Browser (8.x-2.1) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Published
jv: Dipacak

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
