Slick Browser (8.x-2.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Confirm
mk: Потврда

en: - All -
mk: - Сите -
