Slick Browser (8.x-2.1) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Reset
ro: Resetează

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Top
ro: Sus

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Created
ro: Creat

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Published
ro: Publicat

en: File MIME type
ro: Tip MIME pentur fișier

en: File size
ro: Dimensiunea fișierului

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Browse
ro: Răsfoire

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Info
ro: Informație

en: Changed
ro: Schimbat

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Select
ro: Alege

en: Block description
ro: Descrierea blocului

en: Grid
ro: Grilă

en: Offset
ro: Decalaj

en: Block type
ro: Tipul blocului

en: Temporary
ro: Temporar

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Select entities
ro: Selectați entități
