Slick Browser (8.x-2.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
