Slick Browser (8.x-2.2) - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Preview
hu: Előnézet

en: Top
hu: Teteje

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: Bottom
hu: Alja

en: Published
hu: Közzétéve

en: File MIME type
hu: Fájl MIME típus

en: File size
hu: Fájlméret

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Browse
hu: Böngészés

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Info
hu: Infó

en: Changed
hu: Módosítva

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: Grid
hu: Rács

en: Op
hu: Művelet

en: Offset
hu: Eltolás

en: Block type
hu: Blokktípus

en: Upload images
hu: Képek feltöltése

en: Permanent
hu: Állandó

en: Temporary
hu: Ideiglenes

en: Add Image
hu: Kép hozzáadása

en: File Type
hu: Fájl típusa

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Media Library
hu: Médiakönyvtár

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Select entities
hu: Entitások kiválasztása
