Slick Browser (8.x-2.2) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Confirm
sr: Потврди

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Created
sr: Направљено

en: Bottom
sr: Дно

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Block description
sr: Опис блока
