Slick Browser (8.x-2.2) - en to uk translation catalogue (47 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Reset
uk: Скинути

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Top
uk: Зверху

en: Filename
uk: Назва файла

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Created
uk: Створено

en: Bottom
uk: Знизу

en: Published
uk: Опубліковано

en: File MIME type
uk: MIME-тип файла

en: File size
uk: Розмір файла

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Authored on
uk: Створено

en: Browse
uk: Огляд

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Info
uk: Інформація

en: Changed
uk: Змінено

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Apply
uk: Застосувати

en: Select
uk: Вибір

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Grid
uk: Сітка

en: Op
uk: Оператор

en: Offset
uk: Зміщення

en: Block type
uk: Тип блоку

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: Add Image
uk: Додати зображення

en: File Type
uk: Тип файлу

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Media Library
uk: Медіатека

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Upload Files
uk: Завантаження файлів

en: Entity browser
uk: Оглядач сутностей

en: Select entities
uk: Виберіть об'єкти
