Slick Browser (8.x-2.3) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Top
lv: Augša

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Bottom
lv: Apakša

en: Published
lv: Publicēts

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File MIME type
lv: Faila MIME veids

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Changed
lv: Labots

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Grid
lv: Režģis

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Block type
lv: Bloka veids

en: Upload images
lv: Augšupielādēt attēlus

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
