Slick Browser (8.x-2.3) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Top
sk: Navrch

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Published
sk: Zverejnené

en: File name
sk: Názov súboru

en: File MIME type
sk: MIME typ súboru

en: File size
sk: Veľkosť súboru

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Changed
sk: Zmenené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Grid
sk: Mriežka

en: Offset
sk: Ofset

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Media name
sk: Názov média
