Slick Browser (8.x-2.3) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Preview
sl: Predogled

en: Top
sl: Na vrhu

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Published
sl: Objavljeno

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Info
sl: Podatki

en: Block description
sl: Opis bloka
