Slick Browser (8.x-2.4-beta1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Preview
ast: Entever

en: Top
ast: Cimeru

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Created
ast: Fechu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Published
ast: Espublizáu

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
