Slick Browser (8.x-2.4-beta1) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Title
da: Titel

en: Value
da: Værdi

en: List
da: Vis

en: Confirm
da: Bekræft

en: Reset
da: Gendan

en: Preview
da: Gennemse

en: Filename
da: Filnavn

en: Content type
da: Indholdstype

en: Created
da: Oprettet

en: Bottom
da: Bund

en: Published
da: Udgivet

en: File MIME type
da: Fil MIME-type

en: File size
da: Filstørrelse

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Browse
da: Gennemse

en: No results found.
da: Ingen resultater fundet

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Changed
da: Ændret

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Apply
da: Udfør

en: Select
da: Vælg

en: Block description
da: Beskrivelse

en: Grid
da: Gitter

en: Offset
da: Forskydning

en: Block type
da: Bloktype

en: Temporary
da: Midlertidig

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Published status
da: Publiceringsstatus

en: Media Library
da: Mediebibliotek

en: Asc
da: Stigende
