Slick Browser (8.x-2.4-beta1) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Top
lt: Viršus

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Bottom
lt: Apačia

en: Published
lt: Paskelbtas

en: File MIME type
lt: Failo MIME tipas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Browse
lt: Naršyti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Info
lt: Informacija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Op
lt: Veiksmai

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Upload images
lt: Įkelti paveikslėlius

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Media Library
lt: Media biblioteka
