Slick Browser (8.x-2.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: List
hy: Ցանկ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ
