Slick Browser (8.x-2.4) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Value
it: Valore

en: List
it: Elenco

en: Confirm
it: Conferma

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Thumbnail
it: Miniatura

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Select
it: Scegliere

en: Grid
it: Griglia

en: Upload images
it: Carica immagini

en: - All -
it: - Tutto -

en: Select entities
it: Seleziona entità
