Slick Browser (8.x-2.4) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Value
ru: Значение

en: List
ru: Список

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Select
ru: Выбрать

en: Grid
ru: Сетка

en: Upload images
ru: Загрузить изображения

en: Buttons position
ru: Расположение кнопок

en: Add Image
ru: Добавить изображение

en: - All -
ru: - Все -

en: 1 | @count
ru[0]: @count
ru[1]: @count
ru[2]: @count[2]

en: Media Library
ru: Медиа Библиотека

en: Select files
ru: Выберите файлы

en: Select media
ru: Выбор медиа

en: Select entities
ru: Выбрать сущности
