Slick Browser (8.x-2.5-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: List
az: Siyahı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Bottom
az: Aşağı

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Select
az: Seçin

en: Grid
az: Cədvəl

en: - All -
az: - Hamısı -
