Slick Browser (8.x-2.5-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: List
cs: Seznam

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Select
cs: Vybrat

en: Grid
cs: Mřížka

en: Upload images
cs: Nahrát obrázky

en: - All -
cs: - Vše -
