Slick Browser (8.x-2.5) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Confirm
ca: Confirma

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Top
ca: Part superior

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Published
ca: Publicat

en: File MIME type
ca: Tipus MIME del fitxer

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Browse
ca: Navega

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Changed
ca: Canviat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Grid
ca: Graella

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Block type
ca: Tipus de bloc

en: Upload images
ca: Carrega les imatges

en: Temporary
ca: Temporal

en: File Type
ca: Tipus de fitxer

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Master
ca: Mestre
