Slick Browser (8.x-2.5) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Preview
ar: معاينة

en: Top
ar: الأعلى

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Created
ar: الإنشاء

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Published
ar: منشور

en: File size
ar: حجم الملف

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Info
ar: معلومات

en: Changed
ar: تم التغير

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: Block description
ar: وصف الصندوق

en: Grid
ar: شبكة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Block type
ar: نوع الصندوق

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
